| elena17pb a întrebat:

Heey...auziti stie cineva vreun program care sa recunoasca melodiile

adica sa pui un fragment si sa gaseasca numele melodiei si artistul

plzzzz

funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Tunatic este un program care recunoaste autorul si melodiile. Poate fi downloadat free de aici
http://www.wildbits.com/tunatic/

| elena17pb explică:

Si eu am corby dar ma rupe la bani pe net

| EmotionalKoma a răspuns:

Am un astfel de program pe tel(Samsung corby) dar trebuie sa ai netu activathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu acest program http://www.panalu.net/2010/07/identifica-titlul-si-autorul-melodiilor.html care recunoaste titlu melodiei si numele cantaretului indiferent de sursa audio

| Melodramatic a răspuns:

Nu. fisieru melodie (mp3 wav sau ce o fi) nu contine numele melodiei in el. Daca e sa-l deschizi in notepad ai sa vezi multe caractere ceva de genu (dfghjmhgfdsdg!@#$%^&*fgvgbnb) dar nu un numehappy