| madducu a întrebat:

Hei. Am auzit o melodie la un radio si apoi am cautat-o pe net.Nu am gasit sa o ascult decate pe trilulilu. Problema e ca nu mai tin minte numele melodiei si nici in arhiva nu pot cauta deoare dupa o zi se stergestraight face.
Era ceva de genul "Tarkan-kiss kiss"(adica orientala) si zicea un nume, ceva cu Sh. Ori Shayene, ori Shainy, ...nu mai tin mintesad Stie cineva despre ce vorbesc? O caut de mult timp... Funda+vot.

5 răspunsuri:
| Tinutsa a răspuns:

Daca nu'ti convine ca macar am incercat si am vrut sa te ajutam, de ce nu o cauti singur?

| madducu explică:

Am zis ca era IN GENUL! melodiei Tarkan-kiss kiss iar voi fix pe aia mi-o datistraight face. Chiar nu cititi intrebarile?

| madducu explică:

Pai asta e, nici macar nu ati incercat sa ma ajutatilaughing. Doar am scris destul de clar ca era in genul acelei melodii, deci NU era acea melodie! D'oh...