| Sachabella a întrebat:

Hei,am o întrebare dacă îmi dau nr. de telefon la site-ul Zonga se întâmplă ceva rău?

Răspuns Câştigător
| ardei795 a răspuns:

De ce s-ar intampla ceva rau? Nu mai fii asa suspicios. Toata lumea stie de zonga, pentru ca e verificat iar si iar si iar... Si gandeste-te ca milioane de alti oameni au dat numarul lor de telefon la zonga. happy

1 răspuns:
| melkittenqueen a răspuns:

E alegerea ta, insa nu stiu daca are ceva. e ca si cum ai da nr de telefon celor de la yahoo, daca te refei la Zonga de unde poti descarca muzica