| LostInDreams a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre fosta trupa Cinema Bizarre, despre stilul lor, muzica lor(ce piesa va place cel mai mult, daca vreti si linq-uri cu ei), despre membrii(care este preferatul vostru), despre faptul ca s-au despartit, despre cariera de acum a lui Strify? Sunteti fani CB? Mie imi plac foarte mult:X

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place forever or never:X. Au fost o trupa super tare! Ii iubesc! Dar nu la fel de mult ca pe tine:X:X bestfriends forever! Te pup:*

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Ii adorlove struck

| Sin a răspuns:

Fosta trupa? S-au despartit? Wow tare! Nu aveau sanse sa supravietuieasca prea mult avand in vedere ca erau o copie nereusita a formatilor de VK. (cred ca ai inteles ce parere am despre ei)