| Sshinobi a întrebat:

Hei! Cine mai asculta rap romanesc? Imi spuneti si mie versurile voastre preferate si melodiile din care sunt?

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Taci, taci, taci! Taci dracu'! / Daca mai scoti un cuvant cred ca-mi explodeaza capu'
B.U.G. Mafia - Romaneste

Nu prea ascult rap romanesc si astea-s singurele versuri de care imi aduc aminte. laughing

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt mai mult cu metalul, dar ascult destul de mult și Nimeni Altu. Îmi plac aproape toate melodiile de la el. Melodiile mele preferate de la el sunt următoarele: Încă o poveste, Așa rămân, Drumul, Puntea, Singuratic, Stiloul, Nopți prea lungi.

| Whattheheck a răspuns:

Nu mai ascult rap romanesc. Mi se pare foarte primitiv fata de "rapul american". Prin rap american nu ma refer la lil wayne, drake, azaleea sau alte maimute de genul. Ma refer la eminem, 2pac, busta rhymes etc.