| C2r7i4s7s7 a întrebat:

Hei! De unde pot descărca melodii direct de pe telefon?

5 răspunsuri:
| Syllvyss3160 a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune site-uri sunt mp3olimp si anymp3. parerea mea
eu de aici descarc aproape toate melodiile si merge de pe fiecare tel.
succes

| ItzZiBitzZi a răspuns:

Pai, eu cel putin asa fac : am wireless pe telefon, caut pe Google "youtube converter ", iti deschizi alta pagina pentru. youtube, cauti melodia dorita, ii copiezi link-ul si il pui in bara aceea de la Youtube Converter. Iti apare poza cu videoclipul ( + numele ) si dai " DOWNLOAD ". E cea mai sigura cale, nu are virusi din moment ce e direct de pe Youtube.

| Adiiiiiiiiiitzaaa a răspuns:

De pe : get-tune.net
frate asta e cel mai bun site de direct download la muzica. funda?

| Adiiiiiiiiiitzaaa a răspuns:

Get-tune.net

site de music download direct.
cu placere, amice.

| Dianadidii a răspuns:

Pai eu am imusic (pe iphone) si musictube.Cauta pe app store sau magazinul de jocuri de pe telefonul tau! Sper ca ti-am fost de folos!