| GumitsaOrbit a întrebat:

Hei! Eu nu ma prea pricep la chestii din astea, sper sa ma ajutati. Vreau sa downloadez melodia Christian D - Danca Bonito in asa fel incat sa o ascult in winamp. Doar ca nu stiu de pe ce site. Am vrut de pe winamp.com ( asa am auzit ca de acolo se poate ) dar nu stiu de unde. Please un site de pe care pot downloada gratis in winamp :X

9 răspunsuri:
| Mellie00 a răspuns:

E usor, de pe youtube, cauri melodia apoi dai clock pe ea si selectezi adresa, apoi intrii pe google si scrii video 2 mp3, (nu e de descarcat) si dai pe al doilea rezultat. Dai PASTE si dai convert/download. Undeva o sa-ti apara download mp3 (undeva stanga sus) si dai click, dupa aceea alegi unde vrei sa se salveze si asta e tot! Succes. Funda? :*

| Maria_5356 a răspuns:

Daca vrei danca bonito ti-o dau eu.si as fi fericita sa iti dau si alte piese noii... maria.ioana_17@yahoo.com daca doresti :*

| レクス a răspuns:

Poti sa downloadezi de aici: www.fisierulmeu.ro.Iar,daca til deschide cu alt program, nu Winamp, dai click dreapta pe fisierul downloadat, si alegi: Open with/deschide cu.(alegi cu ce sa il deschida)

| ellapyssy a răspuns:

Pai poti downloada de pe www.fisierulmeu.ro si cand il deschizi dai open with... winamp