| Kandia15 a întrebat:

Nu stiu cum se numeste o melodie. e stil indian ( gen stramosii lor), a aparut de curand si e ceva de genul : Ai ai ai ai ( dar foarte calm. Si nu canta nimeni. Se aude decat o voce de barbat ( ai ai ai ). e foarte linistitoare melodia. Stie cineva despre ce vorbesc? Ofer funda

32 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Este cumva asta, Yeha-Noha?
https://www.youtube.com/watch?v=XPd9be8R5bA

| Kandia15 explică (pentru RoyDupuis):

Nu, nu este aceasta. Dar multumesc oricum

| iSwag a răspuns:

Daca ai auzit-o la radio, poti incerca sa o cauti aici :

https://www.kissfm.ro/airplay100/

https://www.youtube.com/watch?v=knfrxj0T5NY tot ce stiu in indiana =)).

:*

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Nu e asta sad Ma enerveaza ca tocmai atunci aveam Shazam dezinstalat laughing

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Aia e ce stiu eu in indiana mai. Cauta pe airplay 100 happy. Cele mai difuzate 100 melodii sunt acolo.

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Lene laughing. Ce zodie esti?

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Varsator rolling on the floor. Tu?

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Pesti laughing

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Uuu rolling on the floor

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Si ce mai zici?rolling on the floor

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Raspund la intrebari. tu? laughing

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Eu bine. Intre timp mai vorbesc cu unul pe fb si el imi zice:
el: "Buna, cf
eu: bine
el:"Scuze dar nu mai am nimic de zis"
eu:?, ti-e rau?

Probabil s-a suparat pentru ca mi-a trimis porcaria asta si eu nu i-am mai trimis-o inapoi rolling on the floor https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/......9284_n.jpg

Tot ce am facut a fost sa-i spun ca "Fi corect" e scris gresitwinking

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Mooooor rolling on the floor). Si eu primesc mesaje din astea. Si i-am zis uneia" Tu chiar crezi in chestiile astea? laughing " La care ea " Nu stiu, dar merita sa incerc" laughing)))

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Mai, cum te cheama? laughing

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Andreea. Pe tine? laughing

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Virgil.

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Serios vorbind, ma cheama Alex. Prietenii cand ma striga, ma striga Alecs.

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Trebuie sa recunosc ca ma "speriasem" putin de numele ala laughing). Smecher.

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Si de unde esti?rolling on the floor)

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Vezi ca ai un mesajwinking laughing

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Am raspuns la el. Dar mesajele aici parca ar veni cu CFR-ul.

Sunt din Neamt. Tu?laughing

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Pff, ce greu vin mesajele rolling on the floor.

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Mdaa laughing)

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Si ce-ai mai facut in astea 10 minute? laughing Ti-a fost dor de mine? Eu am mai raspuns la niste intrebari, printre care una de cam 4 ani laughing.

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Care? laughing Da-mi link. PS : Nu e ciudat cum vede toata lumea ce vorbim? laughing

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Cui pasa happy Nu am nimic de ascuns. De exemplu am un ciobanesc german pe care-l cheama Costel, acum lumea nu mai moare proasta.
ce link?laughing

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

La intrebarea aia laughing

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Haha laughing)

| iSwag a răspuns (pentru Kandia15):

Am raspuns mai inainte la o intrebare interesanta. Tu ce ai raspunde la ea? laughing

Ce-ai face daca te-ai trezi baiat intr-o dimineata?

| Kandia15 explică (pentru iSwag):

Hmm. Orice mi-ar trece prin minte ( si chestii de barbati laughing Tu?