| mispis a întrebat:

Hei. Vreau sa pun un video de pe youtube pe telefon dar nu stiu cum.Va rog, ajutati-ma. Dau funda+voturi.

Răspuns Câştigător
| euMILAN a răspuns:

Filmuletele de pe youtube sunt in format flv. iti trebuie programul AnyVideoConv. sa il scoti de pe net. eu mi-am bagat pe telefon si filme intregi cu subtitrare. scoate-ti programul (pe net e freeware )si daca vrei da-mi pm si iti dau si cd-key plus username ca sa il activezi calumeawinking

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu pun videoclipuri pe telefon de pe site-ul www.zedge.com. Selectez tipul telefonului pe care îl am, caut videoclipul dorit, îl descarc în calculator apoi îl transfer in removable disk.

pa, pa.

| Jadis a răspuns:

Pai ai nevoie de youtube downloader. Descarci videoul cu acest program si apoi prin USB il pui in telefon

| nashu40 a răspuns:

Buna! Cauta pe net un program care e free si se numeste Any Video Converter". Eu il folosec aproape in fiecare zi, poti da jos un clip sau orice de pe net si il poti converti in orice format doresti, inclusiv pentru tel.
Ptr a te familiariza cu programul, cauta pe net "VideoTutorial"despre any video converter.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| tibiXpire a răspuns:

Acel video de pe youtube.trebuie convertit.sub ce format primeste telefonul tau. 3gp, avi, etc...nimic mai mult

| VicentiuVice a răspuns:

Iti faci cont pe youtube, si apoi ai upload acolo. Daca nu te descurci da-mi un pm cu id