| dudiii a întrebat:

Heii! As vrea si eu muzica noua de petreceere, dance.nu cont.Am de facut un CD pentru scoala si as avea melodii noi mai mult gen macarena, meneito, coco jambo.mel care sa dansam mai multi' big grin. Fuuniitssa; x!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici 2 pachuri cu melodii noi martie 2011
SELECTIE MUZICA (23 martie) 2011
http://www.megaupload.com/? d=VCEX0MLY

1.Catalina - Joe Le Taxi 2010 (Treitl Hammond & GeF Remix)
2.Dj Sava feat Cristina - 2.2 (Story Extended)
3. Emil Lassaria F.Charm - 9MM (Original Radio Edit)
4.Morris - Because of u (Extended Mix)
5.Sak Noel - Loca People Original Mix
6.Sasha Lopez - All MY People 2010 (Extended Club Mix)
7. Sweet Kiss - Alin Alin (Dj Robert Georgescu Final Remix)
8.Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Extended Mix)
9. White Label - No title
10.ZaBaVa feat. Dj Jonnessey and Aner - You (Extended Mix)

Muzica de club 2011
http://fisierulmeu.ro/......s-rar.html

Pachul contine
Top 20 Vibe FM (20 Vibes) * Super *

1. 2-Pm feat. Mr. Z - Yakalelo (Extended Mix) (3:49)
2. Afrojack feat. Eva Simons - Take Over Control (Extended Vocal Mix) (6:40)
3. Akon - Once Radio (Radio Edit) (3:52)
4. Angie Be - Soundwaves (Extended Mix) (6:12)
5. Armin Van Buuren vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love (3:22)
6. Bob Sinclar feat. Sean Paul - Tik Tok (Club Mix) (4:11)
7. Cheryl Cole - Promise This (Digital Dog Club Mix) (6:03)
8. Dada Obernik & Harris - Stereo Flo (Extended Club Mix) (6:20)
9. David Guetta & Joachim Garraud feat. Chris Willis - My Freedom (Extended Club Mix) (7:06)
10. Dr. Kucho! feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste (7:45)
11. Duck Sauce - Barbra Streisand (Original Mix) (4:56)
12. First State ft. Relyk - Cross The Line (Extended Mix) (9:04)
13. Loko - I'm Ready (Original Mix) (6:38)
14. Martin Solveig ft. Dragonette - Hello (Original Mix) (4:42)
15. Peter Luts - The Rain (Radio Edit) (3:19)
16. Simina - Hold Me In Your Arms (Radio Edit) (3:32)
17. Swedish House Mafia - One (Your Name) feat. Pharrell (Vocal Mix) (5:54)
18. Swedish House Mafia vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza (Extended Vocal Mix)
19. The Chemical Brothers - Dissolve (Bloody Beetroots Remix) (3:20)
20. Vali Barbulescu - Addicted 2010 (David Deejay Remix)
BYE! BYE!