| AηdeLle a întrebat:

Heiii!
Stiti niste programe de inregistrat audio, voce?batting eyelashes Altceva in afara de Audacity, ca se salveaza pe parti, si cateodata nici nu mergerolling eyes. Gasisem eu o data un program, care inregistra si fte bine, doar ca nu reusam sa salvez inregistrareathinking:-s si nici nu mai stiu cum se numeastraight faceoh go on. Dati. mi link de unde pot downloada programul happy. Funda love struck

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Mixcraft 5
Adobe audition 3
Sony forge
cool edit pro2
reason properhead
dc vrei ajutor cu vrounu gabi_gen_stifler

| alex2009 a răspuns:

Ai aici un program ce inregistreaza tot ce se aude prin microfonul pc-ului tau http://dl.transfer.ro/transfer_ro-27nov-dc2ff780108.zip ai si cod de activare a programului eu l-am folosit si am fost multumit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai fain program http://www.panalu.net/2010/09/program-pentru-inregistra-audio-de-la.html care inregistresza audio de la orce sursa cu o calitate foarte buna