| pokerface a întrebat:

Hello! Am tras niste videoclipuri de pe net si vreau sa decupez anumite parti din fiecare pentru ca nu imi foloseste tot. Exista programe pe care as putea face asta? Sau un site? Mutumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Free studio e programu ce te-ar putea ajuta, dupa ce instalezi programu la sectiunea video, dai la Free video dub are la imagine o foarfeca- dai acolo ca sa decupezi video, programu il descarci de aici http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

| Petronela a răspuns:

Windows movie maker

| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a răspuns:

Virtual Dub

| zonik93 a răspuns:

Windows movie maker tongue
Cred ca iti va fi de folos.