| Dalilah a întrebat:

Hello happy As dori sa imi reinnoiesc playlistul... In general imi plac melodiile gen pop-rock. Fara manele sau muzica populara. Propuneri?
Thanks

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Mie imi plac foarte mult stilurile punk si rock. Dar mai ascult si altele. Incearca:
Ameerah-The sound of missing youMuse-Neutron star collisino si Undisclosed Desires
Leona Lewis-I got you
Evanescence-Going under si Bing me to life
Florence and the Machine- Heavy in your arms, Rabbit heart si Dog days are over
Taylor Swift- white horse
Paramore- incerca Fences, Pressure, Decode, Turn It Off, Looking Up, Where The Lines Overlap dar mai sunt multe care sunt foarte tari asa ca asculta-le!

Sper ca am fost de ajutor... funda?

6 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Green Day - waiting, american idiot... si Plain white t's - last call, hey there delilah, natural disaster...

| Ruxy_1106 a răspuns:

Michael Jackson, P! nk, Green Day, Aerosmith, Christina Aguilera, Britney Spears, Justin Timberlake, Paramore...

| BlueBaby a răspuns:

Ce zici de ceva rock anii '80-'90?smug ac/dc, guns n roses, bon jovi, aerosmith, nirvana? trupe pe care le ador:X

| Specialist a răspuns:

Buna Dalilah,

Cred ca http://www.allmuzica.com/ e raspunsul au si pop si rock si dance

| skillaT a răspuns:

Bullet for my valentine, metallica, ac\dc, MJ smug etc