| fluffee a întrebat:

Hello, stie cineva daca negativul/instrumentalul de la piesa 'N-o sa ma vezi' ii apartine lui Vescan? Sau e luat de pe net? Stie cineva unde as putea gasi acel negativ?

Aceasta este piesa: http://www.youtube.com/watch?v=TZzDf28i2nw

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se gaseste pe net ii apartine lui Vescan. Funda plz

2 răspunsuri:
| fluffee explică:

Vescan nu face negative din cate stiu eu... sunt anumite site-uri, insa nu stiu cum se numeste instrumentalul sad
Mai astept pareri... daca nu mai scrie nimeni iti voi oferi acea fundita.

| fluffee explică:

Uite-ti fundita sad