| MistikkGirl a întrebat:

Help! As vrea niste un ajutor daca se poate.Eu cu o fata vreau sa dansez la un concurs pe melodia de fundal Happiness - Dj andy and Stella, dar criza de miscari de Dans ...please niste clipuri daca se poate, si apropo melodia nu va prea place puteti sa dati ceva mi interesant. O Fundaaa mare big grin big grin love struck

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Pai ce ti-e greu, asculta bine melodia aia apoi cauta pe youtube "dance mooves" si uita-te la filmulete cu acelasi ritm. Cred ca fata aia ar aprecia sa te comporti frumos cu ea mai mult decat sa te dai in spectacol incercand sa o impresionezi.