| Rainydaywithyou a întrebat:

HELP ME! big grin
Deci... Tocmai ce m-am inscris pe net, la castingul X-factor din iunie happy. si am cateva nelamuriri big grin. 1. Aveti vreo idee cam ce melodie sa cand? orice in afara de rapp si mai mult in engleza imi place happy... si 2. va trebui sa ma duc eu cu un CD cu melodia, sau imi pun ei direct acolo negativul? happy
Si ica ceva... daca imi dati idei de melodii si daca trebuie sa ma duc eu cu negativul, imi puteti da si negativ la melodie? happy
MULTUMESC ANTICIPAT :* :X
Si desigur cel mai bun raspuns, funda + vot happy

1 răspuns:
| AnnaMariaDanielaNicoletaa a răspuns:

1. Melodia Krewella- Alive mi se pare foarte usoara
2. Da trebuie sa te duci tu cu CD cu negativul melodiei...