| Star98 a întrebat:

Hey ce faceti?:* am o mica problema...sad...la muzicaa ne-a pus sa ne punem intr-un portofoliul cantecul Copilarie Muzica:Muzakis. Dar eu nu-l gasescsad. El suna cam asa: Canta zarea, canta vantul,/Canta cerul si pamantul/Canta noaptea plina de scantei/Bucuria acestor ani ai mei.
...si de acolo incepe refrenul s. a. m. d.
Dau FUNDOAIEEEEE pentrucel mai rapid si-o corect rasplove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/ asa apoi da clic pe prima:D