| Alexutzapoopuic a întrebat:

Hey, cui ii mai place tokio hotel sau cel putin cui ii placea cum erau inainte? vreau sa stiu ca nu sunt singura, i cine mai uraste one direction?

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi place asa ceva.
Pentru mine One Direction nu exista si doar atat...de ce sa-i urasc? De ce sa-mi pese de ei? Cine-s ei? Chiar sunt asa importanti?

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, ascultasem şi eu Tokio Hotel acu' vreo 4-5 ani laughing De One Direction abia acum am auzit, dar din ce-am văzut, pentru mine sună ca naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel sau One Direction, mi-e tot una.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Hey..eu ascult chiar acum tokyio hotel, sunt inca foarte tari, nu am nimic cu one direction...da nici nu ii ascult...

| IMINENT a răspuns:

Nu-mi place niciuna din trupe.
Vezi ca tu, prin dorinta de a te da interesanta prin faptul ca ii urasti pe cei de la od, ai facut o greseala gramaticala.

| Pitiicaa a răspuns:

Mie una imi placea Tokio Hotel acum 1 an cred, dar acum imi place muult de tot Lala Band si One Direction.