| R9kitty a întrebat:

Hey! Cum se numeste melodia din reclama serialului Iubire si onoare, in care Majda, Ioana Ginghina, Nicoleta Luciu si mai multe fete danseaza in haine cu banuti? A fost difuzata de mai multe ori astazi. Mi se pare cunoscuta si cred ca o canta Shakira, dar nu-i stiu numele. Merci:*

Răspuns Câştigător
| Foxilikkkă a răspuns:

Shakira - Ojos Asi
big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mi-o dati de la iubire si onoare? va roggggggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna stie careva cum se numeste melodia hello hello din film canta o fata si un baiat?big grinbig grinbig grin ast rasp plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frissco-Hello

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata faaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shairyn feat rissco hello

| Adinnutza a răspuns:

Se numeste adrian iubesti un vis.