| skittles1313 a întrebat:

Hey! E un episod din Hannah Montana cand Jackson vrea sa plece la nu stiu ce facultate si vorbea cu tasu.si Roby a zis ceva de genu :
- "Mantia lui Harry Poter de invizibilitate?"
si Jackson il imita spunand :
- " Mantia lui Harry Poter de invizibizibi... Nuuu!"
Dar face super misto laughing
Si vreau sa ma ajutati si pe mine cu un link cu episodul asta in care e faza asta? puppy dog eyes daca se poate si in romana si in engleza episodul ca sa vad diferenta laughing Plssssss puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:) te ajut cu el in engleza...Deci. intra aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_episoadelor_din_Hannah_Montana copiaza titlul episodului... apoi du-te e you tube. si scrii dupa titlu "HD part 1". Enjoy! Nu stiu al ce ep te referi ca ti-as da direct linkul :)