| Monik_Mony_1995 a întrebat:

Hey ma puteti ajuta? Caut o melodie de f. multa vreme si nu o gasesc. Nu stiu cum se cheama sau cine o canta. Piesa e lansata de cativa ani buni. In videoclip arata o fata bruneta, cu parul lung, cum se ridica din pat si iese pe geam, de la ultimul etaj. Merge pe marginile balcoanelor si in final ajunge la fereastra unor baieti. Unul din ei vine si deschide geamul si o apuca de mana, insa ea aluneca.Baiatul incearca sa o ridice dar nu reuseste, iar fata cade. Aici se termina melodia. Ajutati.ma plz! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evanescence - Bring Me To Life
http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM
?

2 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Bring me to life.

| Andreas9999 a răspuns:

Evanescence - Bring Me To Life? Ador melodia aceasta. Funda?✌