| CookieDiamond a întrebat:

Hey. pff am vazut acum 3 zile la Tv.winking o melodie rock. gen scream. pai nu mai tin minte numele trupei nici melodia laughing dar stiu ca in clip era o fata imbracata in alb si.era intr-un cosciug dar ea era vie laughing. si melodia se nume ceva cu alive ceva de genu... iar la sfarsit fata acea in alb era ingropata si a iesit din mormant la o domana in negru. cica sa-u batut si au cazut in cosgiuc big grin laughing) pls. cine ma poate ajuta cu melodia Fundaaa?! :* love struck laughing

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

We are the fallen-Bury me alive.

1 răspuns:
| CookieDiamond explică:

:d mersi mult love struck :* asta era melwinking love struck!