| Ađııa a întrebat:

Hey, stie cineva cum se numeste melodia de la Jonas Brothers, care e in reclama de pe Disney? Spuneceva de genu` "noi peripetii cu fratii Jonas in L. A" nu e "hey you" si nici "LA Baby." straight face
big grin dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Ađııa explică:

Nu era hey you, mai era o reclama cu ei, dar in reclama aia mai dadeau si alte reclame. thinking Nu stiu cum sa ma exprim.straight face sper ca stie cineva. puppy dog eyes

| personaljesus a răspuns:

Cred ca se numeste hey you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu intelegeti ca nu e nici hey you nici L. A. baby? daca nu stiti nu ziceti nimic! laughing)straight face