| justmegirl a întrebat:

Hey! stiti cumva cum se numeste o melodie cantata de o fata sau mai multe... mi se pare ca e de trupa heaven nu stiu.am cautat si nu gasesc.ca am auzit la un concert de al lor. suna cam asa
i wanna feel your heart in square were you go, i wanna fell your touch in same si de aici nu prea mai stiu.era o melodie cunoscuta... funda cine stie

Răspuns Câştigător
| DreamingAloud a răspuns:

Cascada- Everytime we touch
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

3 răspunsuri:
| justmegirl explică:

Am gasit-o era casca we touchbig grinoricum o sa dau la primul fundabig grin

| Dorifto a răspuns:

Bob Sinclar &Sahara-i wanna