| AnnMccoy a întrebat:

am auzit de cateva zile o melodie foarte draguta, dar nu stiu nimic despre ea: nici numele ei nici al interpretului sh nici din versuri. stiu doar ca e noua sh era ceva intre muzica instrumentala sh orientala cred... nu stiu ce sa va zic... daca ma puteti ajuta cu ceva thx thx! funda!

3 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Denisa si valencio- ce frumosi sunt ochii tai?laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Mda.in cazul asta tu ai nevoie de Sherlock.nu de TPU
Sorry

| AnnMccoy explică:

Thx oricum... daca nu stiati mai bine nu raspundeati ca nu-mi amintesc sa fii scris raspun obligatoriu. credeam ca aici raspunde cine vrea sa ajute nu cine vrea sa se amuze!