| anonimmm123456 a întrebat:

Hey TPU!
As vrea sa invat sa cant, deci stiti vreo metoda care m-ar ajuta? Sau sa fac cumva sa am vocea mai frumoasa fara sa merg la canto?

Răspuns Câştigător
| GGL a răspuns:

Exerseaza!(tot ce urmeaza este o sugestie)
void loop{canta dupa melodii de pe pc, de preferat cu casti(ca sa te auzi mai putin pe tine) si inregistreaza-te; apoi asculta inregistrarea. Ignora faptul ca suna oribil si distreaza-te(daca nu canti pentru a te distra/a-ti exprima sentimentele, canti din motivul gresit). Daca inregistrarea nu suna oribil, atunci e:1) rau...ai o parere prea buna despre tine;
2)bine...poate chiar canti fain.
}