| Panteraa a întrebat:

Ce melodii potrivite pentru un majorat stiti? Vreau sa fie din toate genurile nu doar hit-urile momentului.

2 răspunsuri:
| Alessandra0068 a răspuns:

Poti incerca cele mai cunoscute melodii rock pe care se simte bine oricine "it s my life " " final countdown " "thunderstruck"
Si... melodiile tale preferate, in principal.
Poti incerca sa pui si anumite melodii vechi " daca ploaia s ar opri " " oficial imi merge bine " etc. Asta pentru ca erau chiar bune la vremea lor si cred ca toata lumea s ar distra si bucura sa auda niste melodii mai vechi si ar provoca un anumit impact.

Astea sunt doar cateva idei care le poti incerca