| anonim_4396 a întrebat:

prin 2013 dadusem de o melodie din asta rap romaneasca care era destul de veche (nu mai veche de 2007). nu imi amintesc prea multe despre ea, stiu doar ca era feat. cineva, adica erau cel putin 2 rapperi destul de cunoscuti (ganditi-va poate puya, grasu xxl, eli, parazitii, guess who, nu-mi amintesc exact cine, acum ca ma gandesc posibil sa fi fost hip-hop lol)

mai stiu ca avea un video official, si versurile erau despre faptul ca trebuie sa te ridici deasupra tuturor si sa le demonstrezi celorlalti "prieteni" de pe la bloc ca esti mai bun decat ei si ca esti nr. 1

ma puteti ajuta? D:

dau funda si voturi happy

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu știu sigur dacă ce îți voi sugera, corespunde sigur ceea ce dorești dar merită să încerc.Cauta Puya feat Kamelia, George Hora-Change.