| Eywa23 a întrebat:

stie cineva cum se numeste o melodie mai veche, a carei videoclip era cu o fata si un baiat, care ascultau muzica in casti pe malul marii, si vorbesc prin biletele, iar la sfarsit ea ii da castile lui si ii scrie "uite asta e muzica mea", dar din casti nu se auzea nimic caci ea era surda si nu putea auzi muzica? Melodia e mai veche si nu mai stiu nici cum erau versurile dar sper sa ma ajutati...

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Melodia se numeste Peaches si este interpretata de New Heights feat. Tony D'Angelo.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=vp13NrERz5c

| Eywa23 explică:

Nu, nu e asta... cei doi se afla undeva pe malul marii, stand pe niste stanci sau un fel de zid din piatra...