| GheorghitaEmanuel1422 a întrebat:

Stiti cumva o aplicatie pentru android pentru descarcat muzica? Cele pe care le-am gasit eu nu erau bune. Multumesc.

4 răspunsuri:
| LupuCenusiu a răspuns:

Soundcloud este aplicatia pe care o folosesc eu, dupa parerea mea este buna. O gasesti pe Magazin Play.

| GheorghitaEmanuel1422 explică:

Link-ul ala de youtube nu se deschide. Si aplicatia aia e pentru ascultat muzica. Eu vreau sa o descarc

| Apsld a răspuns:

Nu stiu vreo aplicatie, ÎNSĂ ai putea sa intri pe youtube, copiezi link-ul de la melodie, pe urma il introduci aici http://www.youtube-mp3.org, dupa care dai "convert" → "download". Dupa ce incerci o data, nu o sa-ti para asa comlicat. Eu asa imi descarc muzica. Sper ca ti-am fost de ajutor!