| Robeee a întrebat:

Heya! E reclama aia pe Disney Channel cu filmele de craciun. Stie cineva cum se numeste melodia de pe fundal?; o3 Dau funda happy

8 răspunsuri:
| mih5a a răspuns:

Am gasitoooooooooooooo! Cred ca asta este:Taylor Swift-Today was a fairytale
http://www.youtube.com/watch?v=L4KWmSNRnmQ

| CanDy_2772 a răspuns:

Poi. daca te referi la cea cu Charlie, Magicienii, etc se numeste
Miley Cyrus-Party in the U. S. A

Uite linkul:
http://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA

| danyelle_5059 a răspuns:

Pai sunt mai multe reclame daca te referi la cele cu hannah montana charlie si restul este miley cyrus party in the usa putin remixata sau mai sunt cateva reclame dar depinde la care te referi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus-party in the USA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taylor Swift - Today Was A Fairytale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus-party in the usa REMIX

| AriaPink a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rP7nfA7DxV8 asta ca nu prea stiu de ce melodie vorbesti