| cRyNa_2610 a întrebat:

Hi!kissam nevoie mare de ajutorul vostrubatting eyelashessunt o mare fana a lui justin bieber. iar toti il ploreclesc justin biberoncryingsi mie nu imi place...vi se pare normal sa se spuna asa ceva despre un artist caruia imi place de el. iar toti sa il jicneasca de fata cu mine?sadcrying

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Nu, nu mi se pare deloc normal.si eu sunt o maree fana:X:X. e superb si canta genial.
eu cred ca multi sunt invidiosi, si stiu cum te simti cand altii vorbesc urat despre el.ar vrea ei sa ajunga ca el.
chiar daca nu il plac, asta nu inseamna ca trebuie sa vorbeasca urat despre el si sa il insulte.
cateodata ma fac ca nu aud ce spun ceilalti, dar cateodata ma duc la ei si le tin prediciblushing.
stiu cum te simti crina, dar nu te consuma pentru chestia asta, ca ei sunt invidiosi >big grin

9 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Saracuta de tine... daca nai fii fana Bieber/Biberon mai ca mai ca mi-ar parea rau. Si pe mine ma deranjeaza o parte din comentarile la adresa lui(pe langa cele cu aspect pozitiv care sunt din start deranjante). Si stii de ce? Pentru ca m-am saturat sa se vorbeasca de el(sau ea...nu se stie exact) peste tot.

| nikolikky a răspuns:

Hi!
Hai ca pasta n-am mai auzit-o. Justin Biberon.Am auzit Justin CapDeMop dar nu asta.In fine, sa revenim la problema ta.

O intrebare:
Tu nu ai spus niciodata ceva despre o vedeta care nu iti place? Nu i-ai dat porecle "dragute"?

In fine.Nu trebuie sa pui la suflet. Mie imi place Adam Lambert si de cate ori n-am auzit despre el ca se spune "emo-kistul","gay-ul". Nu trebuie sa te superi.Prefate ca nu-i auzi

P. S. Nu sunt fan Justin Biber.

| Andradaaaaa a răspuns:

Daca spun asta sunt niste Marii N00BI.intelegi? pur si simplu nu-i baga inn sema pe gay si pe cocalarii astia ca si p mine ma enerveaza...si mi se pare normal! aceeasi problema o am si eu e doar un copil talentat, iar tuturor le e ciuda pe el...eu ii ignor!

| KamyKaze666 a răspuns:

I hate Jastin Biber
Dar in fine eu nu inteleg ce va palce din el
Si sti uni ii pun porecle haioase si tot felul nu pentru ca nu le plae unora le place
Dar nu vor sa arate asta

| AngieT a răspuns:

Dar tu nu ne jiGnesti maltratand limba romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi se pare normal adica si eu sunt mare fana B. U. G mafia si colegi mei de clasa is manelisti in mare parte si cand dau gutza pe telefon normal ca dau si eu Hip-Hop si dau B. U. G mafia si toti incep sa injure si eu nu ii injur eu ii rezolv ca 2 pumni deci macar B. U. G Mafia are ceva experienta dupa mine is cea mai tare formatie din Romania si merita sa ii unfli la unu botu pentru ca ii jigneste da pentru just in biberon n-are rost sa te agiti asa asa ca macar tine pentru tine ca esti in limba dupa el si chiar nu imi pasa daca am sa primesc numai stupiduri de la fanele just in biberon.

Pace!

| Elena_7356 a răspuns:

Daca ti se pare ciudat ca ei rad de el, de fata cu tine happy
fi falsabatting eyelashes
si spune-le ca nu iti place, ti-au placut cateva melodii d.ale lui si atat!
il jignesc ca prosti happy
si acasa da play la justin bieber-never say neverbatting eyelashes

| SaRan a răspuns:

Din moment ce-ţi place de Biberon, se şi vede cât de multă atenţie ai acordat limbii române. Ai fost distrasă de la cartea de gramatică de onomatopeele ăluia, aşa-i?

| Elya_5954 a răspuns:

Aja patesc si eu la scoala.Shi nu dau importanta.Nu toti il pot placea. Iar baietii(majoritatea)sunt gelosi pe el. Izi spun sincer.Deci,lasa-i sa vb pana nu mai pot. Oricum niciunu din care comenteaza nu se compara cu eltongue