| CookieDiamond a întrebat:

Hi happy ce credeti despre marilyn manson. si dc?!

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Mie mi-e frica de el, babble, babble, ***, *** laughing)))

3 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Preferatu meu, chiar acum ascult o melodie laughing
Ce sa zic, cel mai bun! \m/

Prin muzica isi atentioneaza ascultatorii asupra anumitor probleme ale societatii.Asta a facut cel mai bine de-a lungul anilor.

| Artemisia a răspuns:

Buna CookieGore!
Nu sunt eu fana Marilyn Monson, dar am ascultat melodii de ale lui, si tipul chiar are talent.Are o voce neobisnuita, iesita din tipare, dar imi place.
Este un om talentat chiar daca este cam wild, LOL.
Artistii care nu sunt obisnuiti, sunt mai excentrici sunt interesanti.
Cum ar fi Lady GaGa, Marilyn, Adam Lambert, MJ etc.

| KatVonB a răspuns:

May, mie imi place cum canta si atat.-[Tained love o ador :X.]