| snoopy_1080 a întrebat:

Hi! Oare trupa "Refflex" mai exista?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Nu, nu mai exista. S-au despartit cam acum un an jumate. Cornel (Dony cum il stie lumea) canta cu David Deejay, iar Cris (Christian D cum il stie lumea mai nou) canta alaturi de baietii de la Narcotic Sound, lucreaza impreuna de mai mult timp, dar s-au lansat anul astawinking

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu mai exista. Cei doi canta acum cu altii, Christian canta cu Matteo mamasita si Dony cu David Deejay mai multe melodii. Oricum erau 2 voci bune care mergeau de minune.

| vintageheart a răspuns:

Amandoi s-au dat pe muzica de club.Imi pare rau pentru ei...

| aumih16 a răspuns:

Ce tari erau astia! ce piese au avut! o aventura sau viteza luminii! desigur reusita mi se pare si fara ea! here i am varianta in engleza! de asemenea au avut si discoteque dar care a sosit doar ca single!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Saya_1767 a răspuns:

Nu cred...cauta pe net