| dani97 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =MqcKIX8cNhw pustiul e abia la inceput si o da mai bine ca multi! ce ziceti?

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Mai are pana "sa o dea bine". Trebuie sa munceasca la rime mai mult.

| CautNume a răspuns:

Ca n-ai dreptate.

| Duucu a răspuns:

Toți puștii vor să facă rap, că e cel mai simplu lucru.Să vă văd eu pe un solo la chitară...

| Vans a răspuns:

Lasă-mă bă!

| Charger600 a răspuns:

Cerșetorul din fața bisericii care cerea un colț de pâine avea o voce mult superioară față de ăsta care cântă.