| tania_3947 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=6IZyqNBSye4 ascultati melodia... e tare...astept pareri

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e fffoarte frumoasa dar nici urata happy
[fiecare cu gusturile lui]

| lil_2808 a răspuns:

Nu-mi place:d

| pink_7086 a răspuns:

Naspatongue

| tania_3947 explică:

Bine.melodia e cantata de un roman. versurile de el sunt alcatuite...in fn...asta e parerea voastra, oricum nu e melodia mea

| sourbiscuiT a răspuns:

Fara suparare dar este parerea mea... si este cea mai rea si proasta parere pe care am avut-o vreodata despre o melodie...
In fine se vede ca este cantata de un roman sau de o romanca(o voce idioata).