| vasyutza a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=bS0wA41hJrY dati copy paste pe google si dati pe rezultat.este trupa mea.si eu sunt acolo.va rog spuneti-mi daca va place si daca mai stiti melodi si pasi explicati-mi pls...

2 răspunsuri:
| VampireღOnyx a răspuns:

E fain! dar prea mult ies numai bieti in evidenta! tongue scuze dart asta e opinia! ma intreb daca vret sa faceti ceva de performanta! si eu am o trupa! dar noi facem de performanta! si cantam! iti dau un mesaj pe privat si idul meu xD

| vasyutza explică:

Da facem de performanta fiind ca am fost si la tv.din clasa a2 pna acum in a5a/.avem de gans sa continuam.suntem la tv sui pe scene.am fost si la o emisiune