| cobi a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Iol4zD3riGI ce zici de acest om!?

2 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Sunt foarte impresionata! E un om in varsta dar stie sa cante extraordinar! Uite ca acest om are talent, nu ca manelistii din tara care se vaicaresc si zic ca, canta!
Felicitari acelui om!happy

| heise a răspuns:

Un om invarsta, ce traieste in trecut, ce canta de placere si cu inima nu doar ca sa primeasca ceva, ce zambeste in orice situatie, ce pune suflet si pasiune in ceea ce face. Este emotionat sa vezi oameni in varsta ce inca nu au uitat cum era atunci cand se distrau, sau destrabalau cum se spune mai nou. Dumnezeu sa-l binecuvanteze si sa-i lungeasca viata pentru ai face pe ceilalti fericiti!