| Andreea_1521 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=ktRsl2hAPHi stie cineva varianta melodiei asteia in care canta in romana si un baiat? refrenul este din aceasta melodie. dau funda! merci:*

2 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Cand dau clok pe link-ul ce l-ai postat scriwe"Videoclipul nu e disponibil". deci ar fi bine sa scrii numele vidului sau sa dai mai multe detalii ca altfel nu vei primii un raspuns.

| Andreea_1521 explică:

Am gasit`o ...se numeste Divers-Din inima. oricum multumesc:*