| FaraNumeNuoah a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=THFrww9K8v0&feature=relat ed

uitati-va doar daca stati bine cu inima;)). Si o parere, doua mai multe:))=)). Incercati totusi sa nu muriti. Funda.

bye

Răspuns Câştigător
| Ayumha a răspuns:

Doamne rolling on the floor) cred ca a scapat-o masa in cap atunci cand era bebelus rolling on the floor)... zici naibii ca este posedata rolling on the floor)rolling on the floor LoL ce oameni... i-as prescrie un psihiatru daca as sti unul.

5 răspunsuri:
| monykue a răspuns:

Doamneeeeeeee LOL deci aia e disperata oricum e amuzant

| miranda2 a răspuns:

Nu e asa de infricosator
dar e amuzant
bafta!

| robygabitzu1997 a răspuns:

Aoleu! :-o ce urata e!
E groaznica :-& in toate: cum danseaza, cum arata = groaznic :-&

| BeautyTeacher a răspuns:

Nu pot sa nu mooooooor-rolling on the floor