| LolaKissTheGirl a întrebat:

Ieri [31.1.2011], am auzit la EuropaFm pe la 12 fara ceva [dimineata, of course] o melodia cantata cred ca te o formatie sau de unul. La inceput semana cu Muse - Love Is Forever, dar dupa aceia la refren se schimba totul.

Intrebarea mea este: stiti cum se numeste melodia si cine o canta? Funda + voturi.

Răspuns Câştigător
| perry_8917 a răspuns:

Cand mai dai de asa ceva poti folosi aplicatia de telefon "shazam" care detecteaza melodia.
Acuma eu nu pot sa imi dau seama ce melodie era, doar daca zici cateva versuri din ea.

1 răspuns:
| LolaKissTheGirl explică:

L-am gasit. Asta e si e absolut superb :x http://www.youtube.com/watch?v=YgFyi74DVjc.