| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa devin vedeta, eu cu sora mea si cu o prietena avem o trupa de 2 ani si cantam si avem super voci impreuna si vrem sa devenim vedete. Ce putem face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Iti dai seama ca sunt sanse 1 la un milion.Eu mereu merg pe principiul ca daca vrei orice se poate indeplini si niciodata sa nu iti lasi dorintele la o parte.Dar gandeste-te ca tu vrei sa fii vedeta, nici decum cantareata.Prin urmare tu vrei faima. Daca muzica ar fi fost cu adevarat pasiunea ta, te-ai fi multumit si sa canti intr-un mic bar. Trebuie sa fii realista si sa iti faci un plan real, sa incerci sa iti descoperi adevaratele pasiuni si sa incerci sa iti creezi un viitor.Mai e si faza ca nu risti nu castigi.trebuie sa incerci dar nu o sa iti dea nimeni mura-n gura. In primul rand trebuie sa te gandesti serios daca tu vrei muzica sau faima si sa te gandesti bine si ce altceva iti place.Decat sa nu ai un plan de rezerva si sa ajungi la o varsta cand vei fi dezamagita ca ti-ai pierdut timpul cu prostii si chestii care nu se vor adeveri, mai bine sa fii prevenita de la inceput si sa ai mai multe optiuni, sa poti oricand sa faci altceva. succeshappy

| MAndreea99 a răspuns:

Puteti sa mergeti la X-Factor! Ce spui? Funda?

| TRN a răspuns:

Faceti un site pe internet...sau puneti-va pe youtube.sau puneti-va pe internet pe un site desta de vedete de muzica si daca va recunoaste trupa a fi buna o sa deveniti niste stelehappy Succes!