| deea1990 a întrebat:

Imi puteti da si mie o idee originala pentru o melodie pentru o formatie? fundita pentru cel care scrie cele mai multe versuri originale si bune!, se poate si rock, si pop, orice... Va rog am nevoie pentru un concurs de talente, cum vom fi noi premiati, veti fi si voi(unul dintre voi)! VA ROG!

1 răspuns:
| DarkSinAngel a răspuns:

Daca este concurs de talente, ar trebui voi sa va ocupati de lucrul asta, ca doar e talentul vostru. Voi participati, ca si trupa, nicidecum TPU, sau vreunul din membrii de pe acest site. Folositi-va intelectul ca de-aia il aveti (din curiozitate... ce varste aveti?).