| Elly007 a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog versurile de la melodia Andreea Banica-Love in brasil.eu nu le gasesc.multumesc :d [fundita]

2 răspunsuri:
| Nik a răspuns:

"Elly007" nici eu nu le gasesc m-au ajutat si niste fete sa caut dar nu le gasesc dar tu nu ai putea sa asculti melodia si sa scrii "versurile" s-au ce vrei sa faci scuze o intrebare cam aiurea dar na!

| toxicgirl_6015 a răspuns:

"Elly007" nici eu nu le gasesc m-au ajutat si niste fete sa caut dar nu le gasesc dar tu nu ai putea sa asculti melodia si sa scrii "versurile" s-au ce vrei sa faci scuze o intrebare cam aiurea dar na!