| MultiCristian a întrebat:

Imi puteti pune niste comm pe acest blog? si spuneti-mi ce pot sa mai pun pe acesta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cele mai tari poze, date despre tine... cam atat oh go on nu-s multe de facut. Sau mai bine ai incerca noi site-uri de socializare whistling ce zici de FACEBOOK sau HI5? daca deja ai pe acestea uita-te pe MY SPACE sau TWITTER. Oricum pe un blog poti pune si alte activitati, de ex : ce zici sa pui cateva intrebari pe blog? ceva la care esti confuz sau nedumerit happy poate ca prietenii tai o sa se uite si o sa raspunda thinking nu incerca sa pui intrebari foarte complicate!