| tudor_9886 a întrebat:

Imi puteti spune care este cel mai vizionat videoclip dupa youtube.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Poate gresesc ,eu cred ca asta e: http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

il vad aproape peste tot

| Mar a răspuns:

Pai e Lady gaga cu bad romance (236, 359, 286 viz) si urmeaza Justin Bieber cu baby (221, 700, 838 viz). M-am uitat la Browse->mos viewed (when:all time)

| Bacteriuță a răspuns:

Banuiesc ca e inca Bad Romance tongue

| Adredemesconf a răspuns:

Pai eu cred ca videonews (din Romania ma refer).
Te pup:*
O zi buna!

| Boniboon a răspuns:

Cred ca Bad Romance. Si vizualizarile inca mai cresc.

| BeYoU a răspuns:

Lady gaga bad romance si justin bieber baby

Răspuns utilizator avertizat
| GdX a răspuns:

Tu nu poti sa intrii si sa dai acolo la most viwed? Oare asa de greu e?

| RossSaid a răspuns:

Orice de LAdy Gaga

| Maria46854213 a răspuns:

YouTube, cel mai popular site de video-sharing, a împlinit 5 ani, iar numărul vizualizărilor zilnice a crescut de la câteva mii în 2005, la peste un miliard, în prezent.
Şi pentru că tot suntem la capitolul vizualizări, mai jos avem un top 5 al celor mai vizualizate clipuri de pe YouTube de la înfiinţarea acestuia până în prezent.
1. Charlie bit my finger - again! (160. 150. 052 vizualizări)
2. Evolution of Dance (137. 007. 826 vizualizări)
3. Miley Cyrus - 7 Things - Official Music Video (HQ) (110. 524. 702 vizualizări)
4. Copil râzând (107. 357. 309 vizualizări)
5. Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist (106. 529. 954 vizualizări)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate gresesc, eu cred ca asta e: http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

il vad aproape peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum se pare astai cel mai vizionat videoclip de pa youtube http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai vionat este Justin Bieber cu baby 437, 457, 907 viewshappy

| nexa a răspuns:

Cred ca este acela a lui Lady Gaga - Bad romance!:)

http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I