| GeorgiaA15 a întrebat:

Imi puteti spune cateva trupe rock dar sa cante cat de cat bine adica sa nu fie gen MetallicahappyHelp!

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna! Apocaliptica?thinking:-s, Nickelback, Breaking Benjamin, Coma, Ordo, Papa roach, Red hot chilli pepers, three days grace:X.Si multe altele!hee heeAi grija de tine!happy

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@treetreew

De cand canta miley cyrus rock?straight face frate, numai justin bieber, lady gaga si starurile disney stiti

Iti zic doua trupe rock pe care le iubesc: Breaking Benjamin si Nickelback. Melodiile mele preferate sunt "I will not bow"(B. Benjamin) si Savin' me(Nickelback)

| Derye a răspuns:

Eu iti zic ce ascult eu: Black Veil Brides, Alesana, Escape the fate, a skylite drive, bless the fall!

| Tera a răspuns:

Pai nu cred ca iti place hard-rockul asa ca incearca:Green day, Linkin Park, Paramore, Muse, Simple Plan, 30 seconds to mars, The killers etc.

| denismaria92 a răspuns:

Scorpions
Hammerfall
Ensiferum
Nickelback
Nirvana
Sum 41

sunt multe ok

| zizi000 a răspuns:

Skillet, edwin, linkin parca, greenday

| flyleaf22 a răspuns:

Tocmai i-ai jignit pe baietii de la Metallica phbbbbt
Anyway, Paramore, Plain white t's, Versaemerge, Hey monday, Within temptation, Kasabian, Kings of leon...

| russiangirl_2817 a răspuns:

Pai depinde ce rock vrei... din moment ce nu-ti place Metallica banuiesc ca nu agreezi nici hard rockul (cum ar fi ac\dc, guns n roses etc)
uite niste trupe rock mai noi: the pretty reckless, green day, my chemical romance, paramore, muse, linkin parca
sper ca te-am ajutat

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Motorhead, nirvana, panthera, kataklysm etc

| catty443 a răspuns:

Sugarcult.
the script.
skillet.
paramore.
linkin parca
sper ca te-am ajutat! happy

| 구미호 a răspuns:

Miley cyrus are o multime de cantece grozave (toate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vali vijelie si asociatii...

| GeorgiaA15 explică:

Rock!