| chitaraclasica a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot downloada muzica ( orice gen)fara virusi si sa mearga? D preferat daca stiti un site d p care ati downloadat si stiti ca merge :S...

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro
Eu de aici descarc si sunt muktumita de calitate dar sa nu iti faci cont ca ia bani

6 răspunsuri:
| MihaElla29 a răspuns:

Eu una imi descarc muzica de pe:
www.fisierulmeu.ro

| chitaraclasica explică:

A mers fiserul meu pentru 3 melodii dar dupa nu a mai aparut butonul descarca...asa e siteu facut ca sa-l cumperi( contul ) sau la mine nu merge. am incercat si cu google chrome si cu internet explorer...

| kitty_Rxxx a răspuns:

Www.zaycev.ru
orice muzica

| zizi27 a răspuns:

Http://www.vatif.com/muzica/

Ai aici foarte multe site-uri, ai de unde alege
eu tot timpu downloadez de aici si nu am probleme
bafta

sper ca te-am ajutat