| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cativa cantareti sau cateva formatii gen justin bieber, miley cyrus, selena gomez?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Debby ryan, demi lovato, jonas brothers, emily osment, ashley tisdale, brenda song(cred)vannesa hudgnes altii nu ma'i stiu

funda please!

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Guță.

| Genius21 a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu stiu

| catelvesel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Dwimc4cvUmQ keenan kahill. cel mai tare pusti :)

| cartoflet a răspuns:

Copii d-astia de tot cacatu'.

Nu-i mare branza. O Hannah Montana, un Jonas Brother...
Eu am 11 ani si mi se par penibili "artiistii" de genu' laughing

| Doryana11 a răspuns:

Demi lovato, vanessa hudgens, zac efron, jonas brothers, ashley tisdale, avril lavigne(cred), taylor swift(cred)...si multiii alti