| AndreeaG2011 a întrebat:

Imi spuneti si mie in ce an e facuta melodia Beyonce feat Shakira-beautiful liar?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Este faculta in 2006.
http://en.wikipedia.org/wiki/Beautiful_Liar

3 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

„Beautiful Liar" este un cântec pop/R&B al interpretei americane Beyoncé Knowles, realizat în colaborare cu solista columbiană Shakira. El a fost înregistrat pentru a fi inclus pe ediția specială a celui de-al doilea album de studio al lui Knowles, B'Day,[2] în timp ce diferite remixuri ale acestuia s-au regăsit în lista pieselor prezentate de EP-ul în limba spaniolă al aceleiași artiste, Irreemplazable.[3] Înregistrarea a fost lansată ca primul single al materialului în prima parte a anului 2007.

| AndreeaG2011 explică:

Vayyy e veche I don't want to see

| newlife111111 a răspuns:

De ce?sad